Vyberte stránku

 

Obrázek získán z facebooku Primeros

Vzpomínám si, jako by to bylo včera. Kupoval jsem si své první kondomy. Dokonce s úmyslem, že je použiju fakt tak, jak by se použít měly. Měl jsem přítelkyni, dívku zcela opačného pohlaví. A nejenom to, opravdu to vypadalo, že bude sex. A k sexu je potřeba kondom.

Naschvál jsem zašel do zcela jiné části Hradce Králové, do krámu který nikdy jindy nenavštěvuji. Doufal jsem, že díky tomu eliminuji možnost toho, aby mě někdo potkal, nebo poznal. A i tak jsem udělal poměrně velký nákup, ve kterém byl mimo jiné i velký časopis – zcela normální časopis podotýkám – pod kterým se skrývala krabička kondomů.

Ano, tušíte správně. Zrovna v ten den jsem potkal svého příbuzného, co se potřeboval zeptat, co že si to kupuju. Noční můra pak pokračovala tím, že paní pokladní nemohla načíst čárový kód a krabičkou kondomů mávala nad skenerem celých mučivých patnáct vteřin.

„SEX! SEX! SEX!“ Začali volat okolní nakupující a ukazovat na mne ukazováčkem. „Bude mít sex! Bude mít sex!“ vyřvával na ulici bezdomovec. A já pak konečně zaplatil, schoval kondomy hluboko do kapsy a noční můry v mé hlavě ustaly.

Jako mnoho mužů jsem po několika … ehm .. pokusech s kondomy zjistil, že asi doopravdy platí pořekadlo, že sex s kondomem je jako lízat lízátko přes obal.

Moje žena ale zcela odmítá hormonální antikoncepci. A poté, co jsem zjistil, co za svinstvo doopravdy hormonální antikoncepce je, tak jsem začal hledat alternativy.

Kromě kondomů jsou zde varianty, jejichž uživatelé se obecně nazývaj rodiče. Ať už jde o metodu plodných dní a nebo přerušovanou … ehm … zábavu 🙂

Ale vyřešili jsme to jednoduše. Zároveň jsme se někde dočetli, že když vám kondom nevyhovuje, tak nejspíš používáte špatný kondom. Po několika pokusech jsem objevil, že zábava s kondomem opravdu může být zábava. A nejvíce mi vyhovovaly kondomy Primeros XXL.

Ano, mám velký penis.

Žena mi říkala, že ve skautském oddíle měli výbornou stezku odvahy pro adolescentní skauty. Vydat se do krámu koupit si pouze krabičku kondomů. A pokud se někdo tvářil, že je to legrace, tak ho vyslali do obchodu, kde vám veškeré zboží vydá paní prodavačka na výslovné požádání.

Po vzpomínkách na svou první výpravu pro kondom naprosto chápu, že tohle je tísíckrát drsnější stezka odvahy než cesta půlnočním lesem.

Kondomy XXL od Primerosu snad nejsou nikde v Hradci Králové k dostání. Získal jsem si prvního bobříka odvahy za to, že jsem se Primerosů na facebooku zeptal, kde teda v Hradci daný kondom získat.

„Zeptejte se paní vedoucí na prodejně“ odvětila Jana, správkyně Primerosího facebooku.

Takže přátelé, tahle výprava bude za zlatýho bobříka odvahy.

Chcete vědět, jak to dopadne?

Tak nikam nepřepínejte.